Drag
  • Muratpaşa, Dökümcüler Cd. No:28, 34040 Bayrampaşa / İstanbul
  • Pazartesi- Cumartesi, 08:00 - 22:00
  • +90 0532 179 17 40
img
Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılından bu yana hobi olarak ilgilendiğimiz Detailing’e, profesyonel olarak 2013’de küçük bir dükkanda başladık. 2018 yılına kadar geçen kısa sürede yaptığımız başarılı işlerle seramik kaplama üzerine uzmanlaşıp sektörde adımızdan söz ettirdik ve şu anki konumumuza ulaştık. Halen her otomobille kendi aracımız gibi ilgilenip, amatör ruhun heyecanını kaybetmeden, kişiye ve araca özel butik boya koruma uygulamalarına devam etmekteyiz.

20’den fazla markanın dünya standartlarındaki ürünlerini otomobillerin farklı ihtiyaçlarına göre seçiyoruz ve uyguluyoruz. Bunun yanı sıra Kamikaze Collection ve Scholl Concepts sertifikalı profesyonel uygulama merkeziyiz. Ata Detail Center’da her zaman en kaliteli ürünler, butik işçilikle buluşur ve ortaya kusursuz sonuçlar çıkar. Sizlere otomobilinizi zevkle izlemek ve onunla ilgilenmek kalır.

  • 1
    Orjinal Ürünler

    İşimizde her zaman orjinal ve markalı ürünler kullanmaktayız.

Learn More
img img
Neden Ata Detail

Aracınıza özel hizmet

1 araçlık garajımızda bir tek sizin aracınız ile ilgilenerek kalite çıtasını en üst seviyeye çıkartıyoruz. Sahip olduğumuz bütün tecrübe, özenle seçilmiş ekipman ve kendi alanında en iyisi olan ürünler ile araçlarınıza uygulamalarımızı gerçekleştirerek kusursuz işlemler gerçekleştiriyoruz. Nano ve seramik koruma ürünlerinin kullanımı çerçevesinde yetkili sertifikalara sahip olup, ekibimiz sürekli eğitim alarak en son teknoloji ve beceriye ayak uydurmaktadır.

  • Kalite ve Güven
İletişim
6530+

Seramik Kaplanan Araç

7850+

Pasta Cila Yapılan Araç

12541+

Mutlu Müşteri

15 Yıl+

Geçirdiğimiz Süre

img img
Neden Ata Detail

PARLAKLIKLA YETİNMİYORUZ

100 veya 300 TL'ye yaptıracağınız uygulama ya da parlaklığı arttırmak için alacağınız ucuz ürünler sizi tatmin etmeyecektir. Hedefimiz aracınızın kusurlarını örtmek değil yok etmektir. Aracınızın boyasındaki kılcal ve derin çizikleri, hologramları, oksidasyonu veya kuş pisliklerinin bıraktığı deformasyonu "tamamiyle" gideriyor, kullandığımız en iyi boya koruma markaları ile koruma altına alarak aracınızı olabileceği maksimum parlaklığına kavuşturuyoruz.En önemlisi vaad ettiğimiz işlemleri ve koruma için öngördüğümüz süreyi size büyük bir dürüstlükle belirtiyoruz.

  • Orjinal Malzeme
İletişim
Get Our Service

Aracınıza Özel Fiyat Almak İçin
Aracınızı Garajımıza Getririn.

X